درباره ما

 

موسسه وزین دانش سپاهان درتاریخ 29/1/1387 تحت شماره ثبت 2186 و شماره ثبت
 809 /ش 10/2/1387 در سازمان ثبت کل استان اصفهان به ثبت رسید .

مجوز رسمی موسسه در اسفند ماه سال 89 از  طرف وزارت علوم تحت شماره42/17/109180اعطا گردید

اهداف و عملکرد :

این موسسه در زمینه اعزام دانشجو به مالزی , اسپانیا و آلمان فعالیت دارد

موسسه وزین دانش با داشتن وب سایت کامل  اطلاعات مورد نیاز متقاضیان را به صورت دسته بندی در مقاطع تحصیلی و دانشگاههای مختلف دردسترس آنها قرارداده و با ارائه توضیحات کامل برای کلیه مراحل از آماده کردن مدارک مورد نیاز تاتحویل مدارک و کلیه مراحل ثبت نام در کنار مشاور مخصوص هر دانشگاه متقاضیان را برای پذیرش در دانشگاه مورد نظر راهنمائی می نماید .

این اطلاعات شامل

معرفی دانشگاه ها و  رشته هایی که مورد تایید وزارت علوم وتحقیقات ایران

معرفی مراکز زبان  در داخل و خارج

موسسه وزین دانش با داشتن نمایندگی رسمی از دانشگاه های خصوصی و تعدادی دولتی در مالزی و موسسات زبان و دانشگا ها در اسپانیا و آلمان که همگی مورد تائید وزارت علوم ایران می باشند کلیه مدارک متقاضیان را بدون واسط در مقاطع تحصیلی مختلف  به دانشگاه تحویل داده و بعد تائید مدارک توسط دانشگاه و صدور نامه پذیرش ، پذیرش را برای متقاضیان ارسال می نماید وهمچنین متقاضیان می توانند برای اطلاع ازمراحل کاری خود با کارمندان دفتر در ارتباط نزدیک باشند .

این موسسه در طول مدت فعالیت خود موفق به دریافت بیش از 800پذیرش در مقاطع مختلف و دانشگاههای مختلف شده است

با توجه به اینکه مهمترین قسمت برای کمک به متقاضیان بعد از پذیریش آنها راهنمایی کامل آنها برای ورود به کشور مورد نظر می باشد و همچنین آشنایی کامل متقاضی با قوانین کشور برای ورود به این کشور و همچنین وسایل مورد نیاز آنها برای استفاده ، متقاضی قبل از سفر در یک جلسه توجیحی کامل با مشاور دفتر ایران کلیه اطلاعات مورد نیاز را کسب می نماید . و در مرحله بعد این موسسه برای متقاضی دارای سرویس های مختلف در کشور مقصد می باشد که متقاضیان می توانند در صورت تمایل از این خدمات استفاده نمایند.

استقبال و همراهی در فرودگاه کشور

رزرو هتل یا خوابگاه تلفن همراه برای ارتباط سریع باخانواده

رزرو هتل یا خوابگاه بنا به درخواست متقاضی

ثبت نام روز اول دانشگاه

راهنمایی در باز کردن حساب بانکی

سمینار ها و نمایشگاه های  بین المللی:

شرکت در کلیه نمایشگاه های بین المللی در ایران(اصفهان-تهران-مشهد-مازندران)

موسسه وزین دانش در زمینه برگزاری سمینار در داخل و خارج برای دانشگاه های اسیایی و اروپایی هر ساله نیز اقدام میکند و در همین راستا جلسات توجیهی (پرسش و پاسخ با مشاورین و مسئولین دانشگاه های اسپانیا و آلمان نیز انجام میدهد)

 

وزین دانش الگو برتر اطلاع رسانی

با وزین دانش متفاوت فکر کنید